Dzięki nowatorskiemu systemowiDzięki nowatorskiemu systemowi, TRX angażuje do pracy całe ciało i wszystkie partie mięśniowe, równomiernie wzmacnia poszczególne partie i ujędrnia je. Obejmuje ponad 300 różnych ćwiczeń górnych i dolnych partii ciała. Każda maszyna posiada specjalny panel TV LCD oraz system Theatre z możliwością podłączenia słuchawek.

Umożliwi Ci to ponad 20 różnych specjalistycznych urządzeń oraz przestronna i klimatyzowana sala. Chcesz podnieść swoją wytrzymałość i wydajność serca, a także popracować nad wydolnością układu krążenia i ogólną kondycją organizmu? Pod nogi oraz możliwość zmiany zakresu ruchu i obciążenia zapewnią Ci komfort.

Konstrukcja urządzeń pozwala na dopasowanie ich do Twojej budowy. Trener Personalny 70 zł/h (PROMOCJA DO ODWOŁANIA 50 zł/h), tylko po wcześniejszym umówieniu terminu. Urządzenia do ćwiczeń na mięśnie grzbietu, mięśnie brzucha i nóg.

Pozwala on na przeprowadzenie szerokiego zestawu ćwiczeń angażujących różne partie mięśni. Fachowa opieka kompetentnie przygotowanych trenerów z ogromnym doświadczeniem potrafi poprowadzić każdego amatora lub profesjonalnego sportowca. Aby korzystać z usług naszego klubu wymagana jest rejestracja w naszym klubie przez www lub w recepcji klubu przy pierwszej wizycie. sterydy na masę

Cena karnetu to cena podstawowa pomnożona przez okres ważności karnetu. Centrum sportu jakie oferuje Warszawa to najlepszy sposób na to, by zadbać siebie i być dzięki temu zdrowszym i szczęśliwszym! Sala z parkietem do zajęć tanecznych powierzchni 127 m2, wyposażona w nagłośnienie oraz lustrzaną ścianę.

Sala sportów walki powierzchni 130 m2 wyłożona matami, lustrami i wyposażona w worki bokserskie, manekiny do rzutów oraz drewniane manekiny do treningu uderzeń. Siłownia powierzchni 140 m2 posiada strefę siłową i jest wyposażona w maszyny kardio. 16. Osoba nie przestrzegająca i niestosująca się do regulaminu zostanie pozbawiona praw do korzystania z siłowni.

9. Zezwala się na ćwiczenie w siłowni wyłącznie w zmiennym (czystym) obuwiu sportowym i stroju sportowym. Ze względu na zachowanie higieny oraz zalecenia. B). stan zdrowia użytkownika siłowni pozwala mu na korzystanie z ćwiczeń w siłowni;

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

56 sterydy90 sterydy na mase
Top