Porządne zmęczenie przy dobrejPorządne zmęczenie przy dobrej zabawie to tylko w Fitness Trzy Korony!!! Sala do zajęć Cross Trening wyposażona jest w najlepszy sprzęt sterydy na masę firm CrossGym i Rekord.

Maszyny tej linii gwarantują satysfakcję oraz komfort treningu, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Najwyższej klasy sprzęt firmy Life Fitness z linii Discovery z dostępem do Internetu, telewizji, trenera wirtualnego I jest w pełni kompatybilny z urządzeniami Apple i Android, daje ćwiczącym dostęp do ich muzyki, filmów i książek. - trener odpowiada na Twoje pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, spędzania czasu w sposób aktywny.

- trener czuwa nad prawidłową techniką i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy. - trener osobisty dostosowuje plan treningu do Twoich konkretnych potrzeb i możliwości, zaproponuje on optymalny plan treningowy i dietetyczny. Szeroki asortyment sprzętu pozwoli na dobór ćwiczeń na określone partie mięśni.

Treningi na naszej siłowni odbywają się w atmosferze intymności i komfortu psychicznego. Siłownia w Fitness Club dla Kobiet Smolna 10 to wyjątkowe miejsce w samym Centrum Warszawy. 360 Fit Zone znajduje się pod stałą kontrolą instruktorów i trenerów, którzy przygotowują i prowadzą indywidualne programy treningowe.

Celem jest praca nad siłą jako podstawową cechą motoryki. Intensywności zajęć decydujemy sami poprzez siłę jaką wkładamy w ćwiczenia. Aby zobaczyć jak wygląda i jak wyposażona jest siłownia - zapraszamy na "wirtualny spacer".

Jak rzeźba, to tylko tu. Polecam ćwiczenia z trenerem personalnym, jeśli ktoś dopiero zaczyna. Siłownia czynna jest przez 7 dni w tygodniu: Nowoczesne rozwiązania (regulacja wysokości, dobór obciążeń, ustawienia zakresów ruchu) pozwalają na bezpieczny trening oraz ćwiczenia rehabilitacyjne.

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt firmy Technogym. Siłownia FitLife dostępna jest dla Was w godzinach otwarcia klubu. Każdy z ćwiczących zostanie objęty opieką wysoko wyspecjalizowanej kadry trenerskiej, która przeprowadzi specjalistyczne testy wstępne, pomoże dobrać odpowiedni trening, wskaże drogę do zmiany nawyków żywieniowych oraz doradzi odpowiedni suplement.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

56 sterydy90 sterydy na mase
Top