Testowanie nowej wersji u osóbTestowanie nowej wersji u osób, które są zadowolone ze starej nie miało większego sensu, znalazłyśmy więc znajome u których klasyczna wersja odżywki Eveline nie sprawdziła się właśnie ze względu na uczulenie lub bardzo zniszczoną płytkę paznokcia. Naprawdę nie wiem co się stało i nie bardzo to rozumiem ale wygląda to na mały cud.Otóż od kilku miesięcy bolał mnie bardzo kręgosłup.Kiedy zaczynałam chodzić, od dolnego odcinka kręgosłupa, aż do kolan pojawiały się bolesne skurcze.Ponieważ jestem raczej sceptycznie nastawiona do naszych lekarzy i ich metod leczenia postanowiłam sobie sama pomóc.Poczytałam trochę w internecie no i sprowadziłam sobie Colafit.

Ogólnie przyjętą zasadą jest, że bezpośrednio po treningu przyjąć należy odpowiednio dużą dawkę węglowodanów (od 50g do nawet 150g), szybko wchłanialnego białka w postaci izolatu lub hydrolizatu białka serwatkowego (od 25g do 45g) oraz kreatynę sterydy na masę (od 5g do 10g). Podsumowując: największą zaletą odżywek dla sportowców jest niewątpliwie to, że są wygodne w użyciu i można je wszędzie zabrać. Do przykładów innych przydatnych odżywek należą: napoje izotoniczne rekompensujące straty wody i związków mineralnych w trakcie treningu/zawodów, żele dla sportowców, odżywki w płynie, batoniki, wzbogacone koktajle owocowe.

Najbardziej cenione przez sportowców jest mleko w proszku wyprodukowane z chudego mleka, jako że zawiera jeszcze większe ilości białka i cukru mlecznego, a prawie wcale nie ma w nim tłuszczu. Choć jej dobroczynnym wpływie na płytkę mówiono już wiele i jeszcze więcej pewnie się powie, przez niektórych produkt ten jest stale lekceważony! Nie zapomnij też co jakiś czas zmieniać używanego produktu - po kilku opakowaniach odżywki możesz zauważyć, że przestaje ona działać.

Jeżeli włosy są zniszczone po farbowaniu lub rozjaśnianiu, zastosuj specjalną odżywkę do włosów po koloryzacji, która nie tylko zregeneruje pasma, ale także ochroni kolor. Niezależnie od tego, jakie kompozycje znajdują się w składzie odżywki, jak i które elementy przeważają, ostatecznie skład i tak jest tworzony w taki sposób, by odpowiadał temu, który znajduje się w naturalnych źródłach pokarmowych.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

90 sterydy na mase56 sterydy
Top