Wyboru może dokonać bez obaw dostarczenia do swojego organizmuWyboru może dokonać bez obaw dostarczenia do swojego organizmu substancji zakazanych i niebezpiecznych, nad czym czuwa europejska centrala firmy zlokalizowana w Belgii i dbająca zachowanie wszelkich wymagań dotyczacych produktów żywnościowych na terenie Unii Europejskiej. Wynika to z faktu, że Quality Nutrition Technology od samego początku postawiła sobie za cel produkcje szerokiej gamy odżywek i suplementów diety cechujących się najwyższą światową jakością.

Jeżeli nie możesz znaleźć interesującego Cię produktu skontaktuj się z nami lub skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki. W naszej ofercie znajdziesz odżywki dla sportowców na masę, aminokwasy rozgałęzione BCAA, kreatyny, spalacze i reduktory tłuszczu, odżywki do stosowania przed jak i po treningu, odżywki białkowe, gainery, sprzęt do ćwiczeń, odzież dla niej i dla niego oraz akcesoria treningowe. Aminokwasy BCAA podobnie jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być spożywane razem z pożywieniem, a jeżeli dieta nie dostarcza ich odpowiednio dużo można rozważyć suplementację.

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA - branched chain amino acids) stanową połączenie L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny, jak np. w Anabolic BCAA System czy BCAA Combo Są to substancje właściwościach antykatabolicznych, które dodatkowo opóźniają rozwój zmęczenia i przyspieszają regenerację. Możesz dowolnie wybierać pomiędzy odżywkami w tradycyjnych opakowaniach lub też zaprzyjaźnić się z odżywka w sprayu. Co dzień narażamy nasze włosy na szkodliwe działania czynników zewnętrznych, takich jak przesuszone powietrze w pomieszczeniach, w których przebywamy, działanie promieni UV, częste mycie czy farbowanie, rozjaśnianie, gorące powietrze suszarki.

Suplementy dla sportowców stosowane w trakcie treningu to najczęściej napoje zawierające w swoim składzie węglowodany proste, które dostarczają energii podczas treningu, jeżeli odczuwamy jej brak. Zawierają w swoim składzie odpowiednio dobrane węglowodany, które są niezwykle pomocne w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Są skoncentrowaną postacią substancji odżywczych, co jest szczególnie przydatne przy wysokim zapotrzebowaniu sportowców na energię.

Należy przy tym zaznaczyć, że sposób podawania odżywek powinien być zindywidualizowany - niektórzy bowiem negatywnie reagują na drażetkową formę odżywek, utożsamiając je z lekarstwami.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

90 sterydy na mase56 sterydy
Top