Wydaje Ci się że na tak małejWydaje Ci się, że na tak małej powierzchni nie ma możliwości ustawienia funkcjonalnej siłowni? W tym wypadku, instruktor wspomaga Twój trening, monitoruje poprawność ćwiczeń, dba prawidłową ich intensywność.

Jeśli masz wątpliwości co do swojego planu treningowego, skonsultuj to z nami, otrzymasz wyczerpującą i satysfakcjonującą odpowiedź. Trening prowadzony z myślą Tobie, indywidualne zalecenia, konsultacje oraz sporo radości! TRENINGI PERSONALNE TO NASZA SPECJALNOŚĆ, ZOBACZ JAK NA TYM ZYSKASZ!

W osobnej salce cardio znajdują się nowoczesne bieżnie ze wznosami i programami treningowymi, steppery, orbitreki, ergonometry wioślarskie i rowery do spinningu. Są mniej kontuzjogenne niż wolne ciężary i nie sterydy na masę wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki wykonywanych ćwiczeń. Miejsce dla wszystkich tych, którzy preferują, ćwiczenia z wolnymi ciężarami.

Właścicielem i zarządcą Krytej Pływalni w Trzebini jest Miejski Zarząd Nieruchomości sp. z. z siedzibą w Trzebini przy ul. Matejki 1. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Pozwala to na wykonanie pełnej gamy ćwczeń siłowych oraz spalających kalorie.

Naszym największym atutem jest najlepsza kadra trenerska, która zawsze jest do Państwa dyspozycji. Oraz wszechstronny trening poszczególnych partii mięśni. Maszyna do ćwiczeń mięśni: klatki piersiowej - Chest Press, czworogłowych uda - Leg Press, czworogłowych uda - Leg Extension, dwugłowych uda w pozycji leżącej - Leg Curl, najszerszych grzbietu - Pulldown, pośladkowych, naramiennych - Overhead Press, najszerszych grzbietu Row.

Zestaw przyrządów aerobowych to: 2 rowerki, 2 stepery, elektroniczna bieżnia z oprogramowaniem Corellio i regulacją pochylenia. Prosimy przedstawienie potwierdzenia dokonania przelewu w recepcji Klubu lub przesłanie go na info@ Składki członkowskie można opłacać gotówką, kartą lub bezpośrednio przelewem na konto klubu.

Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. W niedzielę wejście na siłownię - za wcześniejszą rezerwacją. Siłownia zatrudnia trenera personalnego, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

Do Państwa dyspozycji pozostają: maszyny do ćwiczeń klatki piersiowej, mięśni grzbietu, obręczy barkowej, mięśni ud, łydek, mięśni trójgłowych i dwugłowych.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

56 sterydy90 sterydy na mase
Top