Zakup biletu lub karnetu jest


Informacje

Dodany: 2017-10-01
Kategoria: pl

Tagi dla artykułu

sterydy, sterydy na mase

foto
Zabrania się wchodzenia do sali ćwiczeń w okryciach wierzchnich


Zakup biletu lub karnetu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ. Wstęp rodzinny: bilety ulgowe dla członków co najmniej 3-osobowych rodzin, w tym maksymalnie 1. osoby dorosłej.

Armwrestling to nie tylko forma rywalizacji, ale przede wszystkim dbania kondycję i wygląd fizyczny. Armwrestling to sport walki, w którym dwóch znajdujących się naprzeciw siebie, uczestników zwiera dłonie w uścisk i trzymając łokcie na płaskiej powierzchni stara się przeciągnąć rękę przeciwnika w dół. Energym jako jedyny Klub w Krakowie może pochwalić się profesjonalną sekcją Armwrestlingu.

Do podnoszenia formy wykorzystamy ciężar własnego ciała, trx, sztangi, kettlebells, bosu, piłki itd. Zaangażują wszystkie partie mięśniowe, pobudzą układ krążeniowo-oddechowy oraz nerwowy. Odpowiednio dobrane i ustawione we właściwej kolejności, intensywne ćwiczenia dadzą Ci energię na cały dzień!

Podstawą stylu jest niskie kopnięcie na udo. Muay Thai to narodowy tajski sport walki tysiącletniej tradycji, nieodłącznie związany z historią i kulturą tego kraju. ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KLUBU PIRAMIDA TUTAJ.

Aplikacja LFconnect ułatwi Wam realizację wyznaczonych celów i monitorowanie na bieżąco efektów treningu. Recepcja dostępna jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Informacje tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.

SPARTAN to profesjonalnie przygotowana siłownia w każdym z pięciu obiektów na terenie Wrocławia. Dużym atutem naszych obiektów jest panujący w nich przyjazny klimat i sympatyczna sportowa atmosfera. Jeżeli jeszcze u nas nie byłeś to możesz pierwszy raz wejść do naszego klub za darmo.

W recepcji klubu należy okazać aktywną kartę oraz dowód osobisty (wymóg FitProfit). Aby skrócić czas weryfikacji klienta, przygotuj wcześniej dokumenty do okazania naszemu pracownikowi. W recepcji klubu należy okazać aktywną kartę oraz dowód osobisty (wymóg Benefit Systems).

Każdy posiadacz tej karty jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania regulaminu klubu. Ćwiczenia z wykorzystaniem tych urządzeń poprawiają kondycję i umożliwiają spalanie dużych ilości kalorii. Siłownia: strefa cardio, strefa maszyn z obciążeniem stosowym, strefa wolnych ciężarów i urządzenia wielofunkcyjne.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

56 sterydy90 sterydy na mase
Top