Zimę spędzałem na nartachZimę spędzałem na nartach, pozostały czas na jeździe na rowerze górskim. Po nich następuje część wzmacniająca wszystkie partie ciała. Charakteryzują się choreograficzna rozgrzewka z wykorzystaniem stepu.

FIT BIKE to niezwykle popularny i skuteczny trening na rowerach. Zajęcia poranne polecamy przyszłym mamom :) Atutem Doroty, poza perfekcyjną sylwetką i pięknym uśmiechem jest jej otwartość i optymizm, którym zaraża klubowiczów.... czytaj więcej.

Duży nacisk kładzie się tutaj na technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Wzmacnia ciało, zwiększa siłę, skutecznie spala tkankę tłuszczową i polepsza ogólną sprawność fizyczną. Absolwentkia IFAA - Polskiej Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku.

Instruktorka zajęć grupowych fitness, indoor cycling, jump it, a także stretchingu. Ćwiczenia modelują i rzeźbią brzuch, talię oraz plecy. Duża liczba powtórzeń zapewnia intensywną pracę mięśni, a co za tym idzie pomaga je wzmacniać i kształtować.

Pracujemy tutaj nad wydolnością i utratą zbędnych kilogramów używając różnych technik jazdy, co nie pozwala na nudę. Niezwykle popularny i skuteczny trening na rowerach. To miejsce, w którym Twoja sprawność ulegnie zdecydowanej poprawie - będziesz silniejszy, szybszy i nauczysz się nowych umiejętności.

Do Waszej dyspozycji pozostają najlepsze Trenerki i Trenerzy w regionie. Ze szczególna dbałością przygotowaliśmy ofertę dla Kobiet. Wręcz przeciwnie, utrzymanie aktywności fizycznej jest kluczowe, aby zachować wysoki komfort życia.

Karnety na zajęcia do godziny 16:00: Z rana taniej - promocyjne ceny biletów na basen w godzinach 7:00 - 9:00 - codziennie od poniedziałku do niedzieli. Wspaniała atmosfera, której nie doświadczysz w żadnym innym klubie, efektywnie wspomoże Twój trening.

Po wyczerpującym wysiłku możesz się zregenerować w saunie infrared. Dzięki temu dajemy naszym klientom poczucie, że są członkami profesjonalnego miejsca. Codziennie od godziny 13 czeka na Ciebie pyszny domowy obiad w kilku wersjach.

(piątek) w godzinach 8:00 -17:00, nastąpi przerwa w dostawie wody do naszego Klubu. Dla osób niekorzystających z noclegu w Hotelu Atut wstęp jest płatny.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

56 sterydy90 sterydy na mase
Top